152 |
-3
|
Kosztolányi Dániel
(
Go Ahead Squash Club SE
)
|
17.30 |
D |
153 |
-3
|
Gubi Ramon
(
Budaörsi Labda Egylet
)
|
17.24 |
D |
154 |
-3
|
Herendi Miklós
(
Budaörsi Labda Egylet
)
|
17.06 |
D |
155 |
-3
|
Tóth Béla
(
Go Ahead Squash Club SE
)
|
16.98 |
D |
156 |
100
|
Hurme Zakariás
(
Squashberek Sportegyesület
)
|
16.85 |
D |
157 |
-4
|
Fábos Rudolf
(
Budaörsi Labda Egylet
)
|
16.81 |
D |
158 |
-4
|
Végert Csaba
(
Egri Squash SE.
)
|
16.63 |
D |
159 |
-4
|
Hannák Gábor
(
City Squash Club
)
|
16.59 |
D |
160 |
-4
|
Lőrinczi Balázs
(
Budaörsi Labda Egylet
)
|
16.37 |
D |
161 |
-4
|
Bencsik Róbert
(
Egri Squash SE.
)
|
16.16 |
D |
162 |
49
|
Tóth Viktor
(
Mannheim Squash Sportegyesület
)
|
16.05 |
D |
163 |
-5
|
Kasza Péter
(
Top Challenge
)
|
16.00 |
D |
164 |
-5
|
Nagy Róbert
(
City Squash Club
)
|
15.93 |
D |
165 |
-5
|
Balogh Dávid
(
D Fitness Sportegyesület
)
|
15.88 |
D |
166 |
-5
|
Gál Péter
(
City Squash Club
)
|
15.76 |
D |
167 |
-5
|
Füzes Alexander
(
Top Challenge
)
|
15.74 |
D |
168 |
-5
|
Kállai Károly
(
Colosseum-Luxus SE.
)
|
15.54 |
D |
169 |
-3
|
Sáli Barna
(
Soproni MAFC
)
|
15.34 |
D |
170 |
-3
|
Zékány Péter
(
Gekkó Szabadidő és Sportegyesület
)
|
15.21 |
D |
171 |
-3
|
Gulyás István
(
Egri Squash SE.
)
|
15.07 |
D |
172 |
-3
|
Széll András
(
Szeged Squash SE
)
|
14.94 |
D |
173 |
-3
|
Kék Tamás
(
Egri Squash SE.
)
|
14.84 |
D |
174 |
-3
|
Elek Zsolt
(
Gekkó Szabadidő és Sportegyesület
)
|
14.71 |
D |
175 |
-3
|
Rózsa Viktor
(
Öntöde SC
)
|
14.68 |
D |
176 |
-3
|
Konecsni Kristóf
(
Alba Union Pro Squash Sportegyesület
)
|
14.55 |
D |
177 |
-3
|
Baka Zoltán
(
Top Challenge
)
|
14.49 |
D |
178 |
-3
|
Czakó Attila
(
Budaörsi Labda Egylet
)
|
14.43 |
D |
179 |
5
|
Sinkovits Balázs
(
Fireballs Sportegyesület
)
|
14.34 |
D |
180 |
-4
|
Marosvásárhelyi Attila
(
City Squash Club
)
|
14.32 |
D |
181 |
-4
|
Vant Calin
(
City Squash Club
)
|
14.08 |
D |
182 |
-4
|
Szabó Kende Zsombor
(
Szeged Squash SE
)
|
13.99 |
D |
183 |
-4
|
Szász Miklós
(
Top Challenge
)
|
13.88 |
D |
184 |
-4
|
Cseke Ádám
(
Hajdúszoboszlói Sportegyesület
)
|
13.86 |
D |
185 |
-4
|
Rajnai Gábor András
(
Top Challenge
)
|
13.72 |
D |
186 |
-4
|
Mesterházy Sándor
(
Golden Ball SC.
)
|
13.64 |
D |
187 |
-4
|
Farkas Dániel
(
Squashberek Sportegyesület
)
|
13.63 |
D |
188 |
-3
|
Papp Nándor Gergő
(
Battai Fáraó Squash KSE
)
|
13.52 |
D |
189 |
-3
|
Karanyicz Balázs
(
Egri Squash SE.
)
|
13.51 |
D |
190 |
-3
|
Sárkány László
(
Szeged Squash SE
)
|
13.42 |
D |
191 |
-3
|
Détár János
(
Gekkó Szabadidő és Sportegyesület
)
|
13.41 |
D |
192 |
-3
|
Takács Bence Ágoston
(
Tisza SC
)
|
13.40 |
D |
192 |
-3
|
Mikó Márton
(
Csé-Team Labdasport Egyesület
)
|
13.40 |
D |
194 |
-3
|
Tóth Zoltán
(
Öntöde SC
)
|
13.10 |
D |
195 |
-3
|
Buziássy-Kneifel Andrea
(
Mannheim Squash Sportegyesület
)
|
12.92 |
D |
196 |
-3
|
Fülöp Zsolt
(
Soproni MAFC
)
|
12.87 |
D |
197 |
-3
|
Padányi Boldizsár
(
Pécsi Fallabda SE
)
|
12.83 |
D |
198 |
-3
|
Hende Katalin
(
Top Challenge
)
|
12.79 |
D |
199 |
-3
|
Balogh Sándor
(
Soproni MAFC
)
|
12.77 |
D |
200 |
800
|
Makra Máté
(
Budapest Squash Akadémia
)
|
12.76 |
D |
201 |
-4
|
Kiss Tibor
(
Marostő SE
)
|
12.73 |
D |