Felnőtt Férfi ranglista

Helyezés +/- Név Pontszám Kategória
1 0 Krajcsak Mark ( Budaörsi Labda Egylet ) 545.33 A
2 0 Farkas Balázs ( Squashberek Sportegyesület ) 480.86 A
3 0 Sebők Benedek ( Szegedi Tisza Squash Sport Egyesület ) 470.13 A
4 0 Boros Dávid ( Egri Squash SE. ) 466.91 A
5 0 Cséffalvay Dániel ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 466.18 A
6 0 Szabóky Márton ( Budaörsi Labda Egylet ) 462.07 A
7 0 Hoffmann Péter ( Tisza SC ) 381.23 A
8 0 Dévald Péter ( Squashberek Sportegyesület ) 361.76 A
9 0 Kispéter Ádám ( Budaörsi Labda Egylet ) 361.26 A
10 0 Török András ( Budaörsi Labda Egylet ) 360.25 A
11 0 Kamocsai Bendegúz ( Squashberek Sportegyesület ) 339.39 A
12 0 Juhász Áron ( Top Challenge ) 331.85 A
13 0 Dévald Tamàs ( Squashberek Sportegyesület ) 331.10 A
14 0 Kőmíves Balázs ( Budaörsi Labda Egylet ) 321.79 A
15 2 Bíró Balázs ( Sport Elit Sportegyesület ) 312.33 A
16 -1 Ulics Máté ( Gekkó Szabadidő és Sportegyesület ) 311.28 A
17 -1 Kovács Zsolt ( Go Ahead Squash Club SE ) 308.45 B
18 0 Vas Máté ( Szegedi Tisza Squash Sport Egyesület ) 300.88 B
19 0 Makra Roland ( Sport Elit Sportegyesület ) 298.56 B
20 0 Szüts Dániel Gábor ( Budaörsi Labda Egylet ) 292.73 B
21 0 Kiss Dániel ( Tisza SC ) 275.13 B
22 0 Krasznai Gábor ( Go Ahead Squash Club SE ) 274.35 B
23 1 Rabi Illés ( Etalon SE ) 260.37 B
24 -1 Konfár Tamás ( Etalon SE ) 260.11 B
25 2 Kozma András ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 258.67 B
26 -1 Gubi Ramon ( Budaörsi Labda Egylet ) 254.46 B
27 -1 Tóth Miklós ( City Squash Club ) 250.45 B
28 0 Simon Dániel ( City Squash Club ) 239.67 B
29 3 Füredi Péter ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 230.43 B
30 -1 Lőrinczi Balázs ( Budaörsi Labda Egylet ) 230.21 B
31 -1 Konecsni Kristóf ( Alba-Török Squash Sportegyesület ) 226.64 B
32 -1 Szilvássy Levente ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 225.20 B
33 0 Rózsa Barnabás ( Budapest Squash Akadémia ) 224.92 B
34 1 Takács Benedek ( Marostő SE ) 224.50 B
35 -1 Lőrinczi Attila ( Budaörsi Labda Egylet ) 214.67 B
36 2 Török Zoltán ( Top Challenge ) 211.92 B
37 -1 Mikó Márton ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 210.50 B
38 -1 Szécsi Dávid ( Sport Elit Sportegyesület ) 210.47 B
39 0 Nagy Péter Bálint ( Go Ahead Squash Club SE ) 209.11 B
40 0 Takács Bence Ágoston ( Tisza SC ) 209.06 B
41 0 Fitos Krisztián ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 204.47 B
42 0 Mesterházy Sándor ( Golden Ball SC. ) 199.99 B
43 0 dr. Kovács Mihály ( F.I.T. SC ) 192.12 B
44 1 Horváth István ( Top Challenge ) 191.85 B
45 -1 Tamásy Ábel ( Colosseum-Luxus SE. ) 191.26 B
46 0 Varga Norbert ( Budaörsi Labda Egylet ) 189.95 B
47 0 Rácz László ( Gekkó Szabadidő és Sportegyesület ) 189.52 B
48 0 Roko Voncina ( Alba-Török Squash Sportegyesület ) 188.96 B
49 0 Kiss András ( Go Ahead Squash Club SE ) 186.82 B
50 0 Tomcsányi Tibor ( Colosseum-Luxus SE. ) 186.28 B
S